Export Manager

Kariera w Megabajcie

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków
  • Badanie potencjału aktualnych i przyszłych Klientów Zagranicznych.
  • Identyfikowanie kierunków i możliwości rozwoju współpracy handlowej.
  • Przygotowywanie ofert.
  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych i rozwijanie sprzedaży.
  • Praca na dotychczasowych i nowych klientach.
  • Praca stacjonarna z sporadycznymi wyjazdami do klientów.
  • sprzedaż internetowa, telefoniczna i emailowa.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie – najlepiej z zakresu handlu, marketingu lub techniczne.
  • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej.
  • Znajomość języka angielskiego, gdyż Twoja stała współpraca z zagranicznymi kontrahentami będzie „chlebem powszednim”. Znajomość innych języków będzie na pewno dodatkowym atutem.
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Samodyscyplina, nastawienie „na tak” oraz zorientowanie na wynik.
Mile widziane:
  • Znajomość branży elektro (akcesoria komputerowe, elektronika użytkowa, małe AGD)
  • Znajomość innych języków obcych.
To oferujemy:
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji ambicji zawodowych.
  • Pewność stabilnego zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stały kontakt z nowoczesnymi technologiami.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport.
  • Pełne wsparcie zespołu.