Benfity

Czyli to, co możemy Ci zaoferować, poza odpowiednim wynagrodzeniem.

Kariera w Megabajcie

Benefity

Rozpoczynając pracę w Megabajt, możesz liczyć na szereg korzyści wynikających z bycia członkiem naszego zespołu. Oto te, którym możemy podzielić się już dziś:

01KARTA MULTISPORT

Jesteśmy wszyscy fanami aktywnego spędzania czasu, dlatego też z przyjemnością oferujemy naszym pracownikom udział w programie MULTISPORT. Z jedną plastikową kartą uzyskasz dostęp do basenów, jogi, siłowni i wielu innych dyscyplin w ramach tysięcy obiektów sportowych na terenie całego.

02PAKIET ZDROWIE

Zależy nam na zdrowiu naszych pracowników, dlatego też każdemu z nich oferujemy kartę abonamentową z dostępem do 1600 placówek medycznych, wygodnego systemu on-line rezerwacji wizyt i wyników badaniach w ramach sieci ENEL-MED,

03BONUSY ŚWIATECZNE

W przedświątecznej gorące nie zapominamy o naszych pracownikach i ich rodzinach. Dla członków naszego zespołu organizujemy spotkania wigilijne, zaś dla ich niepełnoletnich pociech co roku szykujemy paczki z upominkami.

04SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Zależy nam na dobrej atmosferze, opartej na szacunku i gotowości do współpracy. Dlatego też organizujemy cykliczne spotkania „po godzinach”, w czasie których możemy w zdecydowanie luźniejszej formule spędzić wspólny czas.

05ZAKUPY PRACOWNICZE

Cieszymy się, kiedy nasi pracownicy używają naszych produktów. Dlatego też każdy w Megabajt ma możliwość zakupu oferowanych przez nas produktów na wyjątkowo atrakcyjnych, niedostępnych poza firmą, zasadach.