Władze spółkiZarząd

Zadaniem czteroosobowego Zarządu Megabajt Sp. z o.o. jest wyznaczanie celów strategicznych firmy oraz dostarczanie całemu zespołowi narzędzi, niezbędnych do ich realizacji.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut est orci. Phasellus quis sodales lacus. Duis id urna at eros tincidunt rutrum ut non diam. Suspendisse potenti. Mauris volutpat luctus nunc, ac venenatis magna posuere quis. Sed a porta mi. Vivamus nec dui egestas, consectetur lorem et, eleifend lorem. Sed sapien magna, finibus nec faucibus eu,

Artur Zaborowski, Członek Zarządu

Władze spółkiZarząd

Zadaniem czteroosobowego Zarządu Megabajt Sp. z o.o. jest wyznaczanie celów strategicznych firmy oraz dostarczanie całemu zespołowi narzędzi, niezbędnych do ich realizacji.
https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/PZ1.jpg
Piotr Zakrzewski
Prezes Zarzadu
Dyrektor Handlowy

Ukończył Politechnikę Warszawską na wydziale mechaniczno-technologicznym oraz studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.

Z Megabajt związany od początku działalności, przeszedł poszczególne etapy ścieżki zawodowej wraz z rozwojem firmy. W ramach kilkuletniej przerwy od IT, związał się z branżą motoryzacyjną jako menedżer zarządzający spółką, rozwojem sprzedaży oraz wprowadzaniem na rynek marek własnych.

Po godzinach: mąż i ojciec dwójki dzieci, motocyklista, lubiący podróże, zakochany w klimatach polskich jezior, chętnie wraz z rodziną spędza czas na Mazurach, pływając na desce SUP oraz łowiąc rekordowe szczupaki.         

https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/AZ.jpg
Artur Zaborowski
Członek Zarządu
Dyrektor Produktu i Marketingu

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją z w zakresie zarządzania marketingowego.

Ścieżkę zawodową zaczynał  w agencjach reklamowych, od ponad 20 lat związany z obszarami marketingu i sprzedaży w firmach z branży IT o zróżnicowanym profilu (usługi, edukacja, integracja), od 2005 roku na stanowiskach kierowniczych. W firmie Megabajt pracuje od 2010 roku.

Po godzinach: mąż i ojciec dwójki nastolatków, przez wiele lat motocyklista, aktualnie zwolennik pojazdów 4×4, żeglarstwa i wędrówek po górach, praktykujący amator zarówno dalszych podróży, jak i weekendowych wypadów za miasto.

https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/AZiolkowski.jpg
Adam Ziółkowski
Członek Zarządu
Dyrektor Finansowy

Absolwent Wydziału Finansów i Rachunkowości  Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Z Megabajtem związany od 2019 roku. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał jako Manager Corporate Finance w międzynarodowej firmie audytorsko-doradczej, realizując niemal 200 projektów doradczych (biznes plany, restrukturyzacje, fuzje i przejęcia, analizy oraz opinie finansowe) dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Po godzinach: mąż i ojciec, entuzjasta sportu, e-sportu oraz gier karcianych, zagorzały wędkarz i amatorski strażnik ustawy o języku polskim.

 

https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/KP.jpg
Krzysztof Przybyszewski
Członek Zarządu

Z zamiłowania i tradycji rodzinnej chemik po Politechnice Warszawskiej. Z pasji i zainteresowań coach i psycholog biznesu po studiach na ALK.

Twórca, założyciel i wieloletni przywódca Megabajt. Nie licząc pracy naukowej bezpośrednio po studiach pracował właściwie na każdym stanowisku – jednak zawsze i tylko w tej jednej firmie. Największym wyzwaniem, ale i źródłem inspiracji jest adaptacja do ciągłej zmienności biznesu. Od kilku lat nieco w cieniu bieżącej działalności operacyjnej.

Po godzinach zawsze chętny do życia towarzyskiego. W gronie rodziny inspirator i doradca młodego pokolenia. Aktywnie praktykujący jogę, lubiący dobrą, wegetariańską kuchnię i niekoniecznie bezalkoholowe wino.