Władze spółkiZarząd

Zadaniem Zarządu Megabajt Sp. z o.o. jest wyznaczanie celów strategicznych firmy oraz dostarczanie całemu zespołowi narzędzi, niezbędnych do ich realizacji.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut est orci. Phasellus quis sodales lacus. Duis id urna at eros tincidunt rutrum ut non diam. Suspendisse potenti. Mauris volutpat luctus nunc, ac venenatis magna posuere quis. Sed a porta mi. Vivamus nec dui egestas, consectetur lorem et, eleifend lorem. Sed sapien magna, finibus nec faucibus eu,

Artur Zaborowski, Członek Zarządu

Władze spółkiZarząd

Zadaniem czteroosobowego Zarządu Megabajt Sp. z o.o. jest wyznaczanie celów strategicznych firmy oraz dostarczanie całemu zespołowi narzędzi, niezbędnych do ich realizacji.
https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/AZ.jpg
Artur Zaborowski
Prezes Zarządu
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją z w zakresie zarządzania marketingowego.

Ścieżkę zawodową zaczynał  w agencjach reklamowych, od ponad 20 lat związany z obszarami marketingu i sprzedaży w firmach z branży IT o zróżnicowanym profilu (usługi, edukacja, integracja), od 2005 roku na stanowiskach kierowniczych. W firmie Megabajt pracuje od 2010 roku.

Po godzinach: mąż i ojciec dwójki nastolatków, przez wiele lat motocyklista, aktualnie zwolennik pojazdów 4×4, żeglarstwa i wędrówek po górach, praktykujący amator zarówno dalszych podróży, jak i weekendowych wypadów za miasto.

https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2023/12/Krzysztof_okonski3.jpg
Krzysztof Okoński
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor Finansowy

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, licencjonowany Makler Papierów Wartościowych oraz posiadacz tytułu CIMA Diploma in Management Accounting.

Na początku kariery zawodowej związany z rynkiem kapitałowym, gdzie m.in. realizował zadania maklera giełdowego oraz zajmował się pozyskiwaniem kapitału i wprowadzeniem spółek do publicznego obrotu. Następnie doświadczenie zdobywał głównie w roli CFO w różnych branżach realizując m.in. duże projekty dokapitalizowania, restrukturyzacji, połączeń i przejęć.

Miłośnik podróży i aktywnego sportu, interesujący się nowymi technologiami.

https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/KP.jpg
Krzysztof Przybyszewski
Członek Zarządu

Z zamiłowania i tradycji rodzinnej chemik po Politechnice Warszawskiej. Z pasji i zainteresowań coach i psycholog biznesu po studiach na ALK.

Twórca, założyciel i wieloletni przywódca Megabajt. Nie licząc pracy naukowej bezpośrednio po studiach pracował właściwie na każdym stanowisku – jednak zawsze i tylko w tej jednej firmie. Największym wyzwaniem, ale i źródłem inspiracji jest adaptacja do ciągłej zmienności biznesu. Od kilku lat nieco w cieniu bieżącej działalności operacyjnej.

Po godzinach zawsze chętny do życia towarzyskiego. W gronie rodziny inspirator i doradca młodego pokolenia. Aktywnie praktykujący jogę, lubiący dobrą, wegetariańską kuchnię i niekoniecznie bezalkoholowe wino.