Nasze MarkiNasze Marki

https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/Tracer.png

Tracer to przede wszystkim akcesoria komputerowe, ale również słuchawki i głośniki Bluetooth, powerbanki, smartwatche, wideo rejestratory, lampki biurkowe, latarki oraz girlandy świetlne.

Tracer

Marka Tracer powstała w 1999 roku i od tego czasu, wraz ze zmieniającym się rynkiem, nieustannie rozwija się i ewoluuje. Tracer kreuje innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, dostosowując ofertę produktową do najnowszych trendów i technologii, a także zmieniających się potrzeb użytkowników. Idea, którą kieruje się Tracer w swej polityce, zakłada przede wszystkim funkcjonalność i praktyczność oferty przy jednoczesnym niebanalnym designie produktów.

Tracer to produkty na każdą kieszeń, które dzięki zastosowaniu rygorystycznych procedur testowych na etapie projektowania, produkcji oraz wprowadzenia na rynek, charakteryzują się niską awaryjnością oraz wysoką jakością  wykonania.

https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/Lafe.png

Portfolio marki obejmuje nowoczesne produkty skupione w trzech kategoriach: kuchnia i jadalnia (wagi kuchenne, tostery, blendery, czajniki), wyposażenie domu (żelazka, wentylatory) oraz pielęgnacja ciała (wagi łazienkowe, suszarki, masażery).

Lafe

Marka Lafe powstała po to, by zaspokoić potrzeby użytkowników, którzy właśnie w najprostszych, na pozór błahych czynnościach chcą i potrafią odnajdować prawdziwą przyjemność.

Lafe zapewnia inspirację i wsparcie w najważniejszych dziedzinach codziennego życia, sprawiając, że wykonywanie prozaicznych czynności, jak na przykład, przygotowywanie grzanek i kawy na śniadanie, może stać się prawdziwą przyjemnością.

Zadaniem każdego produktu Lafe, oprócz podstawowych, oczekiwanych funkcjonalności, jest wniesienie dodatkowej wartości. Czasem może to być wygoda użytkowania i ergonomia obsługi, czasem zaś dodatkowe funkcje, których znaczenie i sens zastosowania docenić można dopiero przy pierwszym użyciu produktu.

https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/Gamezone.png

Seria GameZone oferuje gamingowe klawiatury membranowe i mechaniczne, myszy oraz słuchawki stereo oraz 7.1 z podświetleniem LED.

GameZone

Gamezone to tak naprawdę submarka Tracera, którą sygnowana jest seria produktów skierowanych dla graczy. Tracer dba również o wygodę i ergonomię swojego sprzętu, czego przykładem są komfortowe fotele dla graczy, w których można spędzić wiele godzin podczas maratonu gamingowego.

GAMEZONE to nie tylko akcesoria dla graczy PC– oferujemy również akcesoria konsolowe, takie jak gamepady czy kierownice, zarówno dla starszych platform PS3, XBOX 360, jak również nextgen’owych konsol PS4 czy też XBOX One.

https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/A4Tech-1.png

W ramach portfolio A4Tech dostępne są komputerowe akcesoria peryferyjne, takie jak myszy (przewodowe i bezprzewodowe), klawiatury, słuchawki oraz kamery PC.

A4TECH

Założona w 1987 roku z siedzibą w Tajpej na Tajwanie firma A4TECH® jest jednym ze światowych liderów produkcji komputerowych urządzeń peryferyjnych.  Megabajt, w ramach współpracy rozpoczętej jeszcze w latach 90-tych, jest wyłącznym dystrybutorem tej marki na terenie Polski. Akcesoria tej marki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością oraz innowacyjnymi technologiami.

Dział badawczo-rozwojowy opracował na przestrzeni lat wiele patentów, takich jak: No-lag, Channel-lock, Double-Click, 16 Gestures, 4-Way wheel, V-Track, Optical Switch oraz Light Strike Switch.

W celu spełnienia międzynarodowych standardów A4TECH®  wprowadził  i rozwija system zarządzania jakością i ilością, potwierdzony certyfikatem ISO-9001 TUV.

https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/Bloody.png

Bloody oferuje akcesoria gamingowe dla platformy PC, takie jak myszy (przewodowe i bezprzewodowe), klawiatury oraz słuchawki.

BLOODY

W trakcie 30 lat wprowadzania innowacji w tworzeniu wydajnych urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, A4Tech poświęcił wiele czasu na badania i rozwój w celu stworzenia topowej marki urządzeń do gier. W ten sposób w 2011 roku powstała marka Bloody. Celem jest nie tylko dostarczenie wysokiej klasy sprzętu, ale także połączenie innowacyjnego oprogramowania ze sprzętem Bloody, aby zapewnić najlepsze wrażenia z każdej gry.

Produkty marki Bloody charakteryzują się unikalnymi technologiami i rozwiązaniami, takimi jak system CORE3 i Ultra Core 4, ślizgacze Metal X’Glide Armor Boot, switch’e Light Strike.