Miejsce pracyMiejsce pracy

W ramach spółki Megabajt funkcjonują trzy lokalizacje – Centrala na warszawskim Żoliborzu, Magazyn oraz Serwis w podwarszawskich Błoniach oraz Oddział Handlowy w Chorzowie. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, przyszła praca będzie realizowana w jednej tych lokalizacji.

Centrala

Nasza Centrala mieści się na warszawskim Żoliborzu, na terenie Instytutu Chemii Przemysłowej. Zasadniczą zaletą tej lokalizacji jest łatwy dojazd praktycznie z każdej części miasta ze względu na bliską odległość od centrum, jak również mnogość połączeń komunikacji miejskiej (w tym pobliskiego metra). W ramach Centrali działa Biuro Zarządu, Dział Product Managerów, Dział Handlowy, Księgowość i Finanse, Kadry, HR oraz Dział IT.

Przestrzenie Instytutu upodobały sobie studia filmowe, fotograficzne oraz agencje artystyczne. Może właśnie dlatego wokół naszej siedziby nie spotkasz grup elegancko ubranych biznesmenów, ale z całą pewnością natkniesz się na niejedną znaną osobowość ze świata telewizji i mediów w trakcie lub tuż po jednej z sesji zdjęciowych.

Na terenie Instytutu działają dwa punkty gastronomiczne (istnieje możliwość wykupienia abonamentów), zaś na pobliskiej ulicy Rydygiera działa wiele restauracji, sklepów, punktów usługowych i obiektów użyteczności publicznej (w tym przedszkole).
https://megabajt.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/Magabajt0036-1280x1076.jpg

W odróżnieniu od popularnych centrów biznesowych, tereny IChP to enklawa przestrzeni i niskiej, postindustrialnej zabudowy oraz – co charakterystyczne dla Żoliborza – zieleni na każdym kroku.

Nasze centrum logistyczne w podwarszawskich Błoniach znajduje się na terenie parku logistycznego Panattoni Park Grodzisk II.

Magabajt0066

MAGAZYN I SERWIS

W ramach tej lokalizacji dysponujemy 5500 m2 powierzchni wysokiego składowania oraz zapleczem biurowo-administracyjnym, w tym pomieszczeniami dedykowanymi celom socjalnym, w których pracownicy mogą w wygodnych warunkach zrobić sobie przerwę, posilić się lub napić kawy.

Magazyn zlokalizowany jest z jednej strony w niewielkiej odległości od PKP Błonie, skąd dowiezie Cię do nas autobus, z drugiej zaś w pobliżu Autostrady Wolności (A2) przy zjeździe na Grodzisk Mazowiecki (dla zmotoryzowanych).